Pamięć masowa Dell EMC PowerStore

Urządzenia pamięci masowej PowerStore wyposażone są wyłącznie w dyski flash zapewniając wydajność, skalowalność i efektywność pamięci masowej w przystępnej cenie.

Najważniejsze cechy Dell PowerStore to wieloprotokołowa architektura bloków, plików i VMware vVols, niezbędna do obsługi relacyjnych baz danych, aplikacje natywnych, także w chmurze, repozytoria treści, katalogi domowe, a także zaawansowane aplikacje typu ERP czy EMR.

Dyski typu flash w ostatnim czasie zaczęły wypierać dyski rotacyjne w rozwiązaniach Enterprise. Dostępne pojemności przewyższyły pojemności dysków rotacyjnych, funkcje Tieringu (przenoszące gorące dane z pojemnych dysków rotacyjnych na szybkie, ale małe dyski flash) dla klientów oczekujących wysokiej wydajności przestały mieć znaczenie.

Obudowy bazowe PowerStore (base-enclosures) wyposażone zostały w backplane przystosowany do dysków wspierający NVMe, dzięki czemu użytkownicy mogą natychmiast korzystać z wydajności NVMe po zakupie nowego systemu.

Zwiększenie wydajności można bezpiecznie osiągnąć poprzez dodanie dodatkowych obudów rozszerzających (expansion enclosures). Nowością w tym rozwiązaniu jest jednak to, że oprócz architektury skalowalnej scale-out można teraz również skorzystać z architektury scale-up. Uzyskanie większej wydajności możliwe jest dzięki dodaniu do klastra dodatkowej obudowy bazowej (base-enclosure).

PowerStore oferuje również zunifikowane rozwiązania, czyli możliwość natywnej obsługi danych blokowych, plikowych i vVols. Jest to funkcjonalność znana również z Unity.

Macierze PowerStore wykorzystują także opcję AppsOn. Nową, unikalną funkcję na rynku, oferującą możliwość pracy macierzy w klastrze VMware. W tym rozwiązaniu wirtualizatory ESXi uruchamiane są bezpośrednio w macierzy.

Kompleksowe funkcje oprogramowania w zestawie

Wyjątkowe, oparte na kontenerach rozwiązanie PowerStore udostępnia kompleksowy zestaw narzędzi do zarządzania danymi i ich ochrony w jednym zintegrowanym pakiecie.

 • PowerStore Manager
 • CloudIQ: analiza pamięci masowej w chmurze
 • Funkcja Thin Provisioning i dynamiczna macierz RAID
 • Zaawansowana redukcja danych: pełne wykrywanie, deduplikacja i kompresja
 • Jakość usług (bloki i woluminy vVol)
 • Protokoły: blokowy, vVol, SMB, NFS
 • Szyfrowanie danych za pomocą dysków SED
 • Migawki i elastyczne klonowanie
 • Natywna asynchroniczna replikacja danych blokowych
 • AppSync Basic
 • Dell Technologies Common Event Enabler; agent antywirusowy
 • Bezpośrednia migracja bloków online z systemów Dell Technologies Unity, XtremIO, VNX oraz serii SC i PS

Pamięć masowa Dell EMC PowerStore

Urządzenia pamięci masowej PowerStore wyposażone są wyłącznie w dyski flash zapewniając wydajność, skalowalność i efektywność pamięci masowej w przystępnej cenie.

Dowiedz się więcej

Pamięć masowa Dell EMC Unity XT

Prosta w zarządzaniu macierz, która jednocześnie dostarcza zaawansowane rozwiązania

Dowiedz się więcej

Pigułka wiedzy o Data Domain

Data Domain to rozwiązanie wszechstronne i kompleksowe. Wpisze się zarówno w potrzeby małych, średnich i dużych organizacji, które chcą efektywnie składować dane.

Dowiedz się więcej

Sieciowa pamięć masowa klasy podstawowej

Dell Storage NX to niedrogie urządzenie NAS wykorzystujące nowatorskie zalety systemu Windows Storage Server 2016.
Dowiedz się więcej

Pamięć masowa PowerVault z serii ME

Prostota w wysokowydajnej i pojemnej podstawowej pamięci masowej
Dowiedz się więcej